مرکز خرید پالادیوم استانبول

یکی از برجسته ترین مراکز خرید استانبول که مرکزی برای تمامی برند های روز دنیا و ترکیه می باشد، پالادیوم است که با معماری شیشه ای خود بسیار متمایز است. در این مرکز خرید که در سال 2008 افتتاح گردیده در 5 طبقه با بیش از 190 فروشگاه میزبان مسافرین و گردشگران تور استانبول خواهد بود. همچنین در پالادیوم بیش از 20 سالن سینما و رستوران وجود دارد که انواع غذاهای اصیل ترکی و بین المللی را سرو می کند. 

گفتنی است که این مرکز خرید جز لوکس ترین و وسیع ترین مراکز خرید استانبول میباشد.

 

 

مرکز خرید پالادیوم استانبول

 

مرکز خرید پالادیوم استانبول

مرکز خرید زورلو استانبول

یکی دیگر از بهترین مراکز خرید استانبول مرکز خرید زورلو می باشد که دارای 120 فروشگاه با انواع برند های روز دنیا است که با قیمتی نسبتا گران در خدمت مسافرین و گردشگران تور استانبول می باشد. مجموعه زورلو جمعی از مرکز خرید، هتل و ادرات و همچنین مرکزی برای نمایش هنرهای نمایشی می باشد. 

در مرکز خرید زورلو انواع رستوران های محلی و بین المللی با سرو غذاهای اصیل ترکی و خارجی موجود می باشد. همچنین این مرکز خرید دارای بهترین سالن های کنسرت و تئاتر است. مسافرین عزیز می توانند در زورلو بهترین ها را خریداری نمایند.

 

مرکز خرید زورلو استانبول

 

مرکز خرید زورلو استانبول

مرکز خرید اولیویوم استانبول

یکی از مراکز خرید بزرگ و مدرن استانبول، مرکز خرید اولیویوم می باشد که اکثر اجناس فصول گذشته را با قیمتی مناسب به عرضه می رساند. در این مرکز خرید انواع برند ها و مارک های روز دنیا در بیش از 150 فروشگاه موجود می باشد. مسافرین تور استانبول می توانند تمامی خرید های خود را از این مرکز خرید انجام دهند. 

همچنین از ویژگی های این مرکز خرید 6 سالن سینما، چندین رستوران با سرو انواع غذاهای ترکی و بین المللی و سالن بازی برای کودکان و .... می باشد.

 

 

مرکز خرید اولیویوم استانبول

 

مرکز خرید اولیویوم استانبول

مرکز خرید کانیون استانبول

یکی از بهترین مراکز خرید استانبول، مرکز خرید کانیون می باشد که در آن انواع برند های روز دنیا با قیمت بالا به فروش می رسد. در مرکز خرید کانیون رستوران هایی با سرو انواع غذاهای اصیل ترکی و بین المللی وجود دارد. همچنین سالن سینما با معماری کروی شکل نیز موجود می باشد که بهترین فیلم ها در آن به نمایش در می آید. 

گفتنی است که مرکز خرید کانیون جایزه بهترین معماری را برنده شده است که به همین دلیل زبانزد مردم بومی و گردشگران تور استانبول می باشد. اجناس این بازار بسیار گران قیمت می باشد اما در فصل حراج با توجه به حظور فعال خود قیمت ها بسیار مناسب خواهد بود. مسافرین عزیز می توانند تمامی مایحتاج خود را با بهترین کیفیت از این مرکز حزید خریداری نمایند.

 

 

مرکز خرید کانیون استانبول

 

مرکز خرید کانیون استانبول

 

مرکز خرید جواهیر استانبول

یکی از بهترین مراکز خرید ترکیه، مرکز خرید جواهیر است که ششمین مرکز خرید بزرگ دنیاست. در 6 طبقه بیش از 300 فروشگاه با عرضه بهترین برند های روز دنیا با قیمتی نسبتا مناسب در هدمت مسافرین تور استانبول می باشد. 

جواهیر استانبول علاوه بر اینکه یک مرکز خرید می باشد به عنوان مرکز تفریحی نیز به شمار می رود به این گونه که 12 سالن سینما و تئاتر، سالن بازی برای کودکان، رستوران ها با سرو انواع غذاهای ترکی و بین المللی را داراست. مسافرین عزیز می توانند با مراجعه به این مجتمع تجاری تمامی مایحتاج خود را با بهترین کیفیت خریداری نمایند. 

 

مرکز خرید جواهیر استانبول

 

مرکز خرید جواهیر استانبول