رستوران سانس استانبول

یکی از رستوران های برتر شهر استانبول که بسیار طرفدار دارد، رستوران سانس می باشد که در ویلایی سرسبز و زیبا واقع شده است. منوی غذایی این رستوران شامل غذاهای مدیترانه ای، دریایی، اروپایی، ترکی می باشد. گفتنی است غذاهای مدیترانه ای این رستوران بسیار پرطرفدار و معروف است.

از دیگر ویژگی های این رستوران می توان به اینترنت رایگان، سالن غذایی سرباز و سرسبز، پارکینگ، امکان رزرو میز از قبل و ... اشاره نمود. مسافرین عزیز تور استانبول از 11 صبح تا 11 شب می توانند به این رستوران سر بزنند و روزی دلپذیر را سپری نمایند.

 

 

رستوران سانس استانبول

 

رستوران سانس استانبول

رستوران بورسا استانبول

یکی از رستوران های خوب و البته قدیمی شهر استانبول، رستوران بورسا است که قدمتی 90 ساله دارد. این رستوران فقط غذاهای سنتی و اصیل ترکی را با بهترین کیفیت طبخ می کند و به دست مشتریان خود می رساند. فضا و دکوراسیون این رستوران بسیار کلاسیک و شیک می باشد که طرفدارن به خوصوص و تاپ خود را دارد. 

مسافرین تور استانبول که به دنبال رستورانی با غذاهای اصیل ترکی هستند، قطعا رستوران بورسا از بهترین آنهاست. گفتنی است این رستوران از 10 صبح تا بامداد آماده پذیرایی می باشد.

 

 

رستوران بورسا استانبول

 

رستوران بورسا استانبول

رستوران اولوس 29 استانبول

 یکی از رستوران های خوب شهر استانبول، رستوران اولوس است که در کنار پارک اولوس واقع شده است. منوی غذایی این رستوران شامل غذاهای اصیل ترکی، دریایی و بین المللی است که مسافرین عزیز با هر ذائقه ای می توانند روزی دلپذیری را سپری نمایند. از ویژگی های این رستوران دیدی شیشه ای به پل بسفر می باشد که در هنگام میل نمودن غذای خود می توان نماای زیبا از پل بسفر را تماشا کرد. 

از امکانات رستوران اولوس فضایی گرم و صمیمی و همچنین دکوراسیون متفاوت و پخش موسیقی زنده را می توان نام برد. تمامی این تمهیدات فراهم گردیده تا گردشگران عزیز تور استانبول در این مکان آرامش داشته باشند.

 

رستوران اولوس 29 استانبول

 

رستوران اولوس 29 استانبول

رستوران why not استانبول

یکی از رستوران های خوب استانبول که غذاهای اصیل ترکی مانند کباب ترکی، غذاهای گیاهی، آسیایی و اروپایی را سرو می نماید. از امکانات این رستوران می توان به اینترنت رایگان، امکانات ویژه برای معلولین و ناتوایان، پارکینگ خیابانی، سالن غذاخوری در فضای باز و بسته و ... اشاره نمود. 

مسافرین تور استانبول که به دنبال کیاب ترکی ای لذیذ و نایاب هستند این رستوران بهترین گزینه است.

 

 

رستوران why not استانبول

 

رستوران why not استانبول

رستوران 360 استانبول

یکی از بهترین رستوران های استانبول که در میان مردم بومی و به خصوص گردشگران طرفدار بسیاری دارد، رستوران 360 درجه استانبول می باشد که بسیار لوکس و مدرن است. از ویژگی های این رستوران سرو پیش غذا با انواع مزه های خوشمزه مانند سوشی، انواع سبزیجات و گیاهان لذیذ، انواع شرینی ها، سالاد، سوپ، ماهی و صدف و ... و همچنین دسرهای مختلف همانند سبزیجات، پیتزا،گوشت، ماهی و ... می باشد.

منوی غذای اصلی این رستوران انواع غذاهای اصیل ترکی و بین المللی با طعمی متفاوت و خوشمزه است که مسافرین عزیز تور استانبول می توانند روزی به یاد ماندنی را در این رستوران سپری نمایند.

 

 رستوران 360 استانبول

 

رستوران 360 استانبول