رستوران ارهان استانبول

معرفی:رستوران ارهان یکی از کافه رستوران های خوب شهر استانبول است که در منطقه فاتیح استانبول قرار گرفته است. رنج قیمتی این رستوران به طور متوسط حدود 45  لیر برای هر نفر است که جزو رستوران های قیمت مناسب شهر استانبول حساب می شود. غذاهای این رستوران سبک ترکی دارند و بر روی اجاق های کوچک و زیبایی سرو  می شوند تا گرم بمانند. در تراس این رستوران فضای بسیار زیبایی برای نشستن وجود دارد و مسافران عزیز تور استانبول میتوانند غذای خود را در آنجا نوش جان کنند.کارکنان این رستوران کاملا حرفه ای و خوش برخورد هستند و به مسافران تور استانبول خدمت رسانی میکنند.

رستوران ارهان استانبول

منو رستوران:رستوران ارهان دارای منو غذایی از بهترین غذا های حلال، ترکی، آسیای میانه، اروپایی، ترکیه ای، سنتی میباشد و مسافران تور استانبول میتوانند سفارش  دهند و نوش جان کنند.تمام غذا های این رستوران با بهترین مواد غذایی با کیفیت آماده و سرو میشوند.

ساعت کاری:این رستوران از ساعت ۱۱ صبح تا ۱۲ نیمه شب آماده پذیرایی از مسافران تور استانبول میباشد.

رستوران ارهان استانبول

امکانات رستوران ارهان:غذای بیرون بر، رزرو، امکان نشستن در فضای بیرون رستوران، وایفای رایگان و دسترسی مناسب برای صندلی چرخدار.

موقعیت مکانی:ترکیه، استانبول، خیابان کلو فارر ۲۹/E

پیشنهاد ما:اگر به این شهر تاریخی و زیبا سفر کردید حتما برای صرف غذا به این رستوران لوکس سر بزنید و از بهترین غذا های آن نوش جان کنند.

رستوران ارهان استانبول

رستوران الد اتمان استانبول

معرفی:رستوران الد اتمان از رستوران های استانبول میباشد که غذا های خود را با بهترین مواد باکیفیت آماده میشود که مسافران تور استانبول میتوانند در این رستوران غذای مورد علاقه خود را سفارش دهند و نوش جان کنند.این رستوران فضای زیبایی را ایجاد کرده تا مسافران تور استانبول در مواقع گرسنگی به این رستوران بیایند و لذت ببرند.علاوه بر غذا های خوشمزه این رستوران اینترنت رایگان در اختیار مسافران و گردشگران عزیز تور استانبول قرار داده تا در طول خوردن غذا به کار های اینترنتی خود نیز رسیدگی کنند.

منو رستوران:غذاهای ترکی، دریایی، حلال، مدیترانه ای که مسافران تور استانبول میتوانند از روی منو غذای دلخواهشان را سفارش بدهند.

ساعت کاری:در این رستوران از ساعت 12:15 تا 23 به روی مسافران و گردشگران باز است.

آدرس رستوران:ترکیه، استانبول، محله فاتح، خیابان کاگالوگو حمام ۱۷، خیابان پروفسور کاظم گورکن

رستوران میکلا استانبول

از بهترین رستوران های شهر استانبول که بسیار در میان مردم بومی و گردشگران طرفدار دارد، رستوران میکلا می باشد که منوی غذای متفاوتی را به مهمانان خود ارائه می دهد. سبک غذایی این رستوران شامل غذاهای اصیل ترکی و اسکاندیناوی می باشد.

فضا و دکوراسیون این رستوران بسیار شیک و متفاوت است که مسافرین عزیز تور استانبول که به دنبال رستورانی رویایی هستد، حتما رستوران میکلا پیشنهاد می گردد. گفتنی است صدا و ویویی زیبا و دلنشینی که به دریا دارد و به گوش می رسد بسیار دلپذیر خواهد بود.

 

 

رستوران میکلا استانبول

 

رستوران میکلا استانبول

رستوران الد هاوس استانبول

معرفی رستوران : کافه رستوران old house یا همان خانه قدیمی شهر استانبول یکی از رستوران های خوب این شهر است که در یکی از محله های قدیمی شهر قرار گرفته است. محوطه ساده و صمیمی این رستوران که شامل یک خانه چوبی قدیمی و ایوان آن است نوستالژی های بسیاری را در شما زنده خواهد کرد. طرفداران رستوران بیشتر مجذوب طعم غذاهای سنتی آن می شوند که در منو به وفور یافت می شود.

رستوران الد هاوس استانبول

منو رستوران: انواع غذهای دریایی، ترکی،‌ سالاد، رژیمی غذای مخصوص کودکان و غذاهای مخصوص گیاه خواران در این رستوران سرو می شود اما غذاهای سنتی ترکی در این رستوران جایگاه ویژه ای دارند.

پیشنهاد ما: قیمت مناسب، طعم فوق العاده غذاها و همه پسند بودن منوی این رستوران آن را به مکانی عالی برای صرف غذا تبدیل کرده است. هم چنین محیط ساده و صمیمی آن بیشتر مناسب خانواده ها است.

ساعت کاری رستوران : ساعت کاری این رستوران از ساعت یازده صبح تا یازده و نیم شب برای صبحانه ، ناهار و شام است.

رستوران الد هاوس استانبول

موقعیت مکانی رستوران : این هتل در منطقه فاتیح و در محله کانکورتاران قرار گرفته است. مسجد سلطان احمد و ایاصوفیه نیز در نزدیکی این رستوران قرار گرفته اند که شما مسافران تور استانبول می توانید پس از بازدید از آن ها برای صرف غذا به این رستوران مراجعه نمایید.

رستوران گالاتا استانبول

از بهترین رستوران های استانبول، رستوران گالاتا می باشد که انواع غذاهای لذیذ ترکی، ایرانی، دریایی را با بهترین کیفیت پخت می نماید. این رستوران از زمره رستوران های گران قیمت شهر استانبول می باشد که در میان مردم بومی و گردشگران بسیار طرفدار دارد. 

مسافرین تور استانبول که به دنبال رستورانی خوب و با کیفین هستند حتما رستوران گالاتا پیشنهاد می گردد. گفتنی است این رستوران امکاناتی نظیر دید به پل بسفر، اینترنت و ... را نیز در اختیار مهمانان خود قرار می دهد.

 

 

رستوران گالاتا استانبول

 

رستوران گالاتا استانبول