رستوران پپو استانبول

معرفی:رستوران پپو یکی از رستوران های خوب استانبول میباشد که در نزدیکی برج گالاتا قرار دارد.مسافران عزیز تور استانبول میتوانند برای وعده های صبحانه، ناهار و شام به این رستوران رفته و از غذا های لذیذ آن نوش جان کنند.فضای این رستوران بسیار شیک و لوکس میباشد و این امکان را به مهمانان تور استانبول میدهد تا بتوانند انواع قرار ها را در این رستوران برگزار کنند.آشپز های رستوران کاملا حرفه ای هستند و با بهترین و تازه ترین مواد غذایی تمامی غذا ها را سرو میکنند.پرسنل رستوران نیز با روی خوش از مسافران پذیرایی میکنند.کافه رستوران پپو تراس هایی دل انگیز دارد که امکان صرف غذا در آن ها را دارید.از امکاناتی که این رستوران در اختیار مسافران تور استانبول قرار میدهد میتوان به رزرو، غذای بیرون بر، امکان نشستن در فضای بیرون، قبول مسترکارت و ویزا و وجود وایفای رایگان اشاره کرد.

رستوران پپو استانبول

منو رستوران:رستوران پپو دارای منویی از انواع غذاهای ترکی، بین المللی، گیاهی میباشد.کباب بره یکی از معروف ترین غذا های این رستوران است که میتوانید امتحان کنید و لذت ببرید.

ساعت کاری:رستوران پپو هر روزه از ساعت 8 صبح تا 2 نیمه شب باز میباشد.

رستوران پپو استانبول

موقعیت مکانی:ترکیه، استانبول، گالاتا، خیابان کامکان شماره 1/D

پیشنهاد ما:این رستوران زیبا با فضای دل نشینی که دارد یک انتخاب مناسب برای صرف غذا در این شهر تاریخی میباشد.با انتخاب این رستوران و خوردن غذا های لذیذ میتوانید سفر خود را به یک سفر خاطره انگیز تبدیل کنید.

رستوران پپو استانبول

رستوران تراس کلود سون استانبول

معرفی:رستوران تراس کلود یکی از رستوران های خوب استانبول میباشد که موقعیت جغرافیایی خوبی دارد و در منطقه بشکیتاش واقع شده است.این رستوران دارای چشم انداز زیبایی از استانبول و بسفروس میباشد.در بار موجود در این رستوران نیز که دارای طراحی زیبا و فضایی آرامش بخش است.تمام آشپز ها و سرآشپز های این رستوران حرفه ای هستند و بهترین غذا ها را برای مسافران تور استانبول سرو میکند.این رستوران با کادری مجرب و آموزش دیده هر روزه آماده پذیرایی از مسافران و گردشگران تور استانبول میباشند.رستوران تراس کلود سون با فضای شیک و دکوراسیونی که دارد یک مکان مناسب برای صرف غذا میباشد.

رستوران تراس کلود سون استانبول

منو رستوران:رستوران تراس کلود دارای منو غذایی از انواع غذاهای ترکی، اروپایی میباشد.مسافران و گردشگران تور استانبول میتوانند از روی منو غذای مورد علاقه خود را سفارش دهند و نوش جان کنند.

ساعت کاری:رستوران تراس کلود از ساعت 6:30 تا 23:30 آماده پذیرایی از مسافران تور استانبول میباشند.

رستوران تراس کلود سون استانبول

موقعیت مکانی:ترکیه، استانبول، بسیکتاس، خیابان بایلیدم 12، محله ویشنی زاده، استانبول پارکسا هیلتون

پیشنهاد ما:فضای شیک این رستوران یک مکان مناسب برای صرف غذا میباشد.مسافران عزیزی که به شهر استانبول سفر میکنند میتوانند برای صرف غذا و گذراندن لحظات شادی این رستوران را انتخاب کنند.

رستوران تراس کلود سون استانبول

رستوران ماربلا استانبول

معرفی:رستوران ماربلا یکی از رستوران های خوب استانبول میباشد که در منطقه فاتح قرار گرفته است.این رستوران دارای چشم انداز بی نظیری است که میهمانان قادر خواهند بود از میل نمودن غذاهای لذیذ به همراه چشم اندازی زیبا لذت ببرند.رستوران ماربلا دارای کارکنانی حرفه ای میباشد که با روی خوش از گردشگران تور استانبول پذیرایی میکند.رستوران ماربلا با آشپز های کاملا حرفه ای میباشد و که با مواد غذایی با کیفیت آماده و سرو میکند.کافه رستوران ماربلا با منظره فوق العاده اش، مکان دنجی برای تجربه غذاهای دریایی با قیمت مناسب و درخور است.این رستوران یک انتخاب مناسب برای مسافران تور استانبول میباشد تا در یک فضای زیبا غذای خود را میل کنند.

رستوران ماربلا استانبول

منو رستوران:رستوران ماربلا دارای منو غذایی از بهترین غذاهای دریایی، ترکی، آسیای میانه، باربیکیو، مدیترانه ای، سوپ، گیاهی میباشد.مسافران و گردشگران تور استانبول میتوانند از روی منو غذای مورد علاقه خود را سفارش دهند و نوش جان کنند.

ساعت کاری:رستوران ماربلا از ساعت 10 صبح تا 12:30 بامداد آماده پذیرایی از مسافران و گردشگران تور استانبول میباشد.

رستوران ماربلا استانبول

موقعیت مکانی:ترکیه، استانبول، فاتح، محله ایاصوفیه کوچک، خیابان کاییروگلو شماره 32

رستوران ماربلا استانبول

پیشنهاد ما:رستوران ماربلا با فضای زیبا و شیکی که دارد بهترین غذا های را ارائه میدهد تا مسافرانی که به این شهر زیبا سفر میکنند بتوانند از غذا های لذیذ نوش جان کنند.

رستوران ال پسکادور استانبول

معرفی:رستوران ال پسکادور جزء رستوران های معروف استانبول میباشد.رستوران ال پسکادور در منطقه خوب استانبول یعنی محله سلطان احمد واقع شده است.این رستوران لوکس آماده پذیرایی برای وعده های صبحانه، ناهار و شام از مسافران تور استانبول میباشد.رستوران دارای آشپز های کاملا حرفه ای میباشد که با مواد غذایی سالم و با کیفیت غذا ها را آماده میکنند.رستوران محله سلطان احمد در موقعیت جغرافیایی خوبی قرار گرفته به صورتیکه مسافران تور استانبول میتوانند بعد از یک روز گشت و گذار به این رستوران رفته و با خوردن غذا های لذیذ خستگی را از تن خود دور کنند.پرسنل های رستوران نیز با روی خوش از مسافران تور استانبول پذیرایی میکنند.این رستوران علاوه بر سرو غذا های خوشمزه، امکاناتی مانند قابلیت رزرو، راه دسترسی برای افراد کم توان وناتوان جسمی، امکان نشستن در فضای بیرون رستوران، پارکینگ، تلویزیون، قبول مسترکارت و ویزا، پرداخت نقد و دیجیتال و وایفای رایگان را در اختیار مشتریان تور استانبول قرار میدهد.

رستوران ال پسکادور استانبول

منو رستوران:رستوران ال پسکادور دارای منو غذایی از انواع غذاهای ترکی، گیاهی، باربیکیو، دریایی، مدیترانه ای میباشد.مشتریان تور استانبول میتوانند از روی منو هر آنچه میخواهند و سفارش دهند.

ساعت کاری رستوران:چهارشنبه 12 تا 3 نیمه شب--سه شنبه: 12 تا 1:30 نیمه شب--پنج‌شنبه و دوشنبه: 12 ظهر تا 2 نیمه شب

رستوران ال پسکادور استانبول

پیشنهاد ما:رستوران ال پسکادور با فضای زیبا و دل نشین هر روزه بهترین غذا ها را برای همگان ارائه میدهد.مسافران تور استانبول در طول سفر میتوانند به رستوران رفته و علاوه بر صرف غذا با اینترنت رایگان به کارهای اینترنتی خود نیز رسیدگی کنند.

موقعیت مکانی رستوران:ترکیه، استانبول، محله فاتح، سلطان احمد، گوزل سانتالار سوکاک شماره 5

رستوران ال پسکادور استانبول

رستوران ارهان استانبول

معرفی:رستوران ارهان یکی از کافه رستوران های خوب شهر استانبول است که در منطقه فاتیح استانبول قرار گرفته است. رنج قیمتی این رستوران به طور متوسط حدود 45  لیر برای هر نفر است که جزو رستوران های قیمت مناسب شهر استانبول حساب می شود. غذاهای این رستوران سبک ترکی دارند و بر روی اجاق های کوچک و زیبایی سرو  می شوند تا گرم بمانند. در تراس این رستوران فضای بسیار زیبایی برای نشستن وجود دارد و مسافران عزیز تور استانبول میتوانند غذای خود را در آنجا نوش جان کنند.کارکنان این رستوران کاملا حرفه ای و خوش برخورد هستند و به مسافران تور استانبول خدمت رسانی میکنند.

رستوران ارهان استانبول

منو رستوران:رستوران ارهان دارای منو غذایی از بهترین غذا های حلال، ترکی، آسیای میانه، اروپایی، ترکیه ای، سنتی میباشد و مسافران تور استانبول میتوانند سفارش  دهند و نوش جان کنند.تمام غذا های این رستوران با بهترین مواد غذایی با کیفیت آماده و سرو میشوند.

ساعت کاری:این رستوران از ساعت ۱۱ صبح تا ۱۲ نیمه شب آماده پذیرایی از مسافران تور استانبول میباشد.

رستوران ارهان استانبول

امکانات رستوران ارهان:غذای بیرون بر، رزرو، امکان نشستن در فضای بیرون رستوران، وایفای رایگان و دسترسی مناسب برای صندلی چرخدار.

موقعیت مکانی:ترکیه، استانبول، خیابان کلو فارر ۲۹/E

پیشنهاد ما:اگر به این شهر تاریخی و زیبا سفر کردید حتما برای صرف غذا به این رستوران لوکس سر بزنید و از بهترین غذا های آن نوش جان کنند.

رستوران ارهان استانبول