رستوران اولوس 29 استانبول

 یکی از رستوران های خوب شهر استانبول، رستوران اولوس است که در کنار پارک اولوس واقع شده است. منوی غذایی این رستوران شامل غذاهای اصیل ترکی، دریایی و بین المللی است که مسافرین عزیز با هر ذائقه ای می توانند روزی دلپذیری را سپری نمایند. از ویژگی های این رستوران دیدی شیشه ای به پل بسفر می باشد که در هنگام میل نمودن غذای خود می توان نماای زیبا از پل بسفر را تماشا کرد. 

از امکانات رستوران اولوس فضایی گرم و صمیمی و همچنین دکوراسیون متفاوت و پخش موسیقی زنده را می توان نام برد. تمامی این تمهیدات فراهم گردیده تا گردشگران عزیز تور استانبول در این مکان آرامش داشته باشند.

 

رستوران اولوس 29 استانبول

 

رستوران اولوس 29 استانبول

رستوران 360 استانبول

یکی از بهترین رستوران های استانبول که در میان مردم بومی و به خصوص گردشگران طرفدار بسیاری دارد، رستوران 360 درجه استانبول می باشد که بسیار لوکس و مدرن است. از ویژگی های این رستوران سرو پیش غذا با انواع مزه های خوشمزه مانند سوشی، انواع سبزیجات و گیاهان لذیذ، انواع شرینی ها، سالاد، سوپ، ماهی و صدف و ... و همچنین دسرهای مختلف همانند سبزیجات، پیتزا،گوشت، ماهی و ... می باشد.

منوی غذای اصلی این رستوران انواع غذاهای اصیل ترکی و بین المللی با طعمی متفاوت و خوشمزه است که مسافرین عزیز تور استانبول می توانند روزی به یاد ماندنی را در این رستوران سپری نمایند.

 

 رستوران 360 استانبول

 

رستوران 360 استانبول

رستوران ایمبات استانبول

یکی از رستوران های خاص و خوب استانبول که مناسب برای انواع قرارهای روزانه و کاری است. این رستوران از صبحانه تا شام آماده پذیرایی از مهمانان خود است و خدماتی ویژه را ارائه می دهد. منوی غذای این رستوران غذاهای اصیل ترکی و بین المللی است.

مسافرین تور استانبول که به دنبال یک رستوران متفاوت با دید رو به دریا هستند می تواند به این رستوران بیایند و روزی دلپذیر را برای خود و دوستان رقم بزنند.

 

رستوران ایمبات استانبول

 

رستوران ایمبات استانبول

رستوران سان ست گریل استانبول

یکی از رستوران های مجلل استانبول، رستوران سانست گریل است که دارای دو سالن مجلل و باشکوه است یکی سرپوشیده که دکوراسیونی مجلل و زیبا دارد و دیگیری سالنی سرباز است که بسیار دلپذیر است. منوی غذاهای این رستوران اعم از غذاهای اصیل ترکی، بین المللی و غذاهای دریایی می باشد. مسافرین عزیز تور استانبول با هر سلیقه ای می توانند در این رستوران لذت ببرند.

از ویژگی رستوران سان ست گریل می توان به موسیقی زنده، اینترنت و چشم اندازی بینظر به پل بسفر اشاره نمود. گردشگرانی که به دنبال رستورانی عالی با کیفیت بالای غذایی هستند، این رستوران بهترین گزینه خواهد بود.

 

 

رستوران سان ست گریل استانبول

 

رستوران سان ست گریل استانبول