رستوران ارهان استانبول

معرفی:رستوران ارهان یکی از کافه رستوران های خوب شهر استانبول است که در منطقه فاتیح استانبول قرار گرفته است. رنج قیمتی این رستوران به طور متوسط حدود 45  لیر برای هر نفر است که جزو رستوران های قیمت مناسب شهر استانبول حساب می شود. غذاهای این رستوران سبک ترکی دارند و بر روی اجاق های کوچک و زیبایی سرو  می شوند تا گرم بمانند. در تراس این رستوران فضای بسیار زیبایی برای نشستن وجود دارد و مسافران عزیز تور استانبول میتوانند غذای خود را در آنجا نوش جان کنند.کارکنان این رستوران کاملا حرفه ای و خوش برخورد هستند و به مسافران تور استانبول خدمت رسانی میکنند.

رستوران ارهان استانبول

منو رستوران:رستوران ارهان دارای منو غذایی از بهترین غذا های حلال، ترکی، آسیای میانه، اروپایی، ترکیه ای، سنتی میباشد و مسافران تور استانبول میتوانند سفارش  دهند و نوش جان کنند.تمام غذا های این رستوران با بهترین مواد غذایی با کیفیت آماده و سرو میشوند.

ساعت کاری:این رستوران از ساعت ۱۱ صبح تا ۱۲ نیمه شب آماده پذیرایی از مسافران تور استانبول میباشد.

رستوران ارهان استانبول

امکانات رستوران ارهان:غذای بیرون بر، رزرو، امکان نشستن در فضای بیرون رستوران، وایفای رایگان و دسترسی مناسب برای صندلی چرخدار.

موقعیت مکانی:ترکیه، استانبول، خیابان کلو فارر ۲۹/E

پیشنهاد ما:اگر به این شهر تاریخی و زیبا سفر کردید حتما برای صرف غذا به این رستوران لوکس سر بزنید و از بهترین غذا های آن نوش جان کنند.

رستوران ارهان استانبول

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید